Providing you the best range of evaporation blower bus air conditioning, bus air conditioning, bus ac heater and bus air conditioner with effective & timely delivery.
₹ 3000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 Ton |
| Material | Plastic |
| Power source | Battery/DC |
| AC Type | Bus AC |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 6 Piece
₹ 3000 / Piece Get Latest Price
| AC Type | Truck AC |
Minimum order quantity: 6 Piece
₹ 4500 / Piece Get Latest Price
| Power | 24V |
| Voltage | 24V |
| AC Type | Bus AC |
| Size | 25mm |
| Model Name/Number | ZD-2731-G-C2 |
| Brand | New welcome industries |
Azhar Uddin (CEO)
New Welcome Industries
Shop No-1012, Madarsa Hussain Baksh, Bazar Matia Mahal, Jama Masjid
New Delhi - 110006, Delhi, India